Pubg mobile hile – Pubg mobile hile indir

Pubg mobile hile: PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile, Tencent Games’in bir bölümü olan LightSpeed & Quantum Studio aracılığıyla geliştirilmiş ve Krafton tarafından onaylanmış, oynaması ücretsiz bir shooter battle royale video oyunudur. PUBG Corporation tarafından geliştirilen orijinal PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun mobil model portudur.

WhatsApp Group Join Now
Telegram Group Join Now
Instagram Group Join Now

Pubg, çevrimiçi bir mobil aksiyon oyunudur. Büyük küçük herkes bu oyunu sever. Pubg mobile oyunları çok popüler hale geldi. Evde otururken arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. Oyuna başlamadan önce bir takım oluşturun.O takımda 4 oyuncu olacak.İstediğiniz kişiye başvurun.O zaman oyuna başlayın ve oyun gelsin. 4 kişiyle oynayın ve eğlenin, böylece sesli ses yapabilirsiniz.

Pubg bir aksiyon oyunudur.Bu oyun 100 kişilik olacaktır. Her maçtan önce, tek veya takım olmak üzere oyun yöntemi seçilir.
Belki bir takımda en fazla 4 oyuncu bulunur. Birinci veya üçüncü kişinin bakış açısı seçilir ve savaşın yapılacağı harita da seçilir.

pubg mobile hile nasıl yapılır

Oyun başlamadan önce önünüzde ada üzerinden oyuncuya doğru uçacak bir uçak olacak. Uçağın rotası maçın başında belirlenir ve her oyuncunun atlayacağı yer kişisel bir seçimdir. Uçak uçuşu bitirdiğinde ve tüm oyuncular haritaya atladığında, birkaç dakikada bir azalan güvenli bir bölge oluşturulur ve bunun dışında kalanlar yavaş yavaş HP kaybetmeye başlar. Güvenli yere zamanında varmazlarsa öleceklerdir.

Güvenli bölgenin etrafındaki alana mavi bölge denir. Bölgedeki herhangi bir azalma, hızlı HP kaybı anlamına gelir. Başlangıçta hiçbir donanımları yoktur. Bir sonraki oyun sırasında, silahlar, zırhlar, araçlar ve silahlar için ek ekipman bulabilecekleri tesisler ve çevreler ararlar. Tüm bu unsurlar tüm haritanın yüzeyinde bulunur, ne kadar riskli yerler o kadar iyi ekipman bulunabilir. Ekipman zaten sakatlanan oyunculardan alınabilir.

Read also: Free fire diamond hack 99999

Pubg mobile hile - Pubg mobile hile indir
Pubg mobile hile – Pubg mobile hile indir

pubg mobile hile

Oyunda bölge küçülecek ve kırmızı bölge tekrar oluşacaktır. Kırmızı bölge bombalamaları her zaman önceden duyurulur ve oyuncuların bundan önce sığınmak için birkaç dakikası vardır.Zaman zaman, uçak savaş alanının üzerinden uçar ve oyuncuların normal oyun sırasında buldukları tüfekler ve diğer ekipmanları içerebilecek ekipman içeren bir paket düşürür. .almaz Her maç yaklaşık 30 dakika sürer.Bu şekilde, sonuna kadar hayatta kalan oyuncu veya takım, turun galibi ilan edilecektir.

Read also: Geloschte whatsapp nachrichten wiederherstellen

Orijinal PlayerUnknown’s Battlegrounds yerine mobil modele entegre edilen ek özellikler arasında Oturum Açma Bonusları, Görevler ve mikro hedefler, Mürettebat alımı, Takım arkadaşlarının yakınında daha iyi ve şeffaf işaretçilere sahip Harita ve Pusula İyileştirmeleri, otomatik yağma makinesi öncelikleri bulunur.

The Verge şunları söyledi: “Diğer sürümlerden birincil fark, görünüşe göre yeni oyuncuların oyunu kavramasına yardımcı olmak için tasarlanmış botların varlığıdır. Seviye atladıkça, gerçek oyuncuların oranı botlar artacak”.

Pubg Solo

Bekar. Klasik oyun modu. Herkes için tamamen ücretsiz, herkesi öldürün, hayatta kalan son kişi olun. Single, yalnız bir dünyaya doğduğunuz ve sizi sonuna kadar zorlamak ve hayatta kalan son oyuncu olmak için yalnızca kendi taktik ve becerilerinize güvendiğiniz bir oyun modu.

Pubg solo modu, bu modda oyuncu, kalan 99 oyuncu ile tekler oynayacak, bunlardan sadece biri hayatta kalacak ve oyunu kazanmak için savaşacak. Solo modda yapılan birçok iyileştirme sayesinde solo modda dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Burada takım olmayacak, bu yüzden oyuncu vurulursa sizi canlandıracak kimse olmayacak, böylece düşmanları bir kerede öldürebilirsiniz.

Read Also: Poker mp40 free fire

Pubg mobile hile – Pubg mobile hile indir

Arkadaşınız tarafından rahatsız edilmeden olabildiğince uzun süre kamp yapabilirsiniz. Güvenli bölgenin ortasındaki bir evde kamp yapmak da oyunu kazanmak için iyi bir strateji çünkü herkesi vurabileceğiniz iyi bir pozisyona sahipsiniz.

Bunu solo oyun modunda yapmayın, açgözlü olmayın. Bu, son güvenli bölgeye kadar hayatta kalmak için yeterli ganimetin varsa, cesedi yağmalamak zorunda değilsin çünkü yağma sana kendi hayatını verebilir.Eğer yoksa ateş etme, yapmamak her zaman daha iyidir bunu yap çünkü rastgele düşmanların konumunuzu bilmesini istemiyorsun çok fazla ilk yardım ve ağrı kesici almayın çünkü sırt çantaları için çok fazla yer kaplıyor.

Read also: Pubg ka baap kaun hai

Pubg ikilisi

Bu rekreasyon modu için, diğer tüm kişilerle eşleştirileceksiniz ve hayatta kalan son kişiler olmak için diğer ikililere karşı yarışacaksınız. Tüm sağlığınızı kaybettiğinizde, takım arkadaşınız aracılığıyla yeniden canlanma fırsatı için yere yığılırsınız. Takımların aksine, artık bu modu tek başınıza oynamayacaksınız. Diğer tüm katılımcılarla birlikte olmanız gerekir.

PUBG ikili oyunu a İkiniz birlikte oynayabilirsiniz. İkili mod, normal, tekli PUBG mobil ve takım modu arasında biraz orta konumdadır. Haritadaki takım sayısı takımın iki katı olduğundan, tek varyantın kaotik savaşını yakalar.

Pubg mobile hile - Pubg mobile hile indir
Pubg mobile hile – Pubg mobile hile indir

Pubg Duo‘da bir takımda en fazla 2 kişi oynayabilir. Bir sesle iki kişi oynayabilir. Oyuna ilk katılmadan önce kiminle oynamak istiyorsanız ona başvurun, ardından birlikte oynayın ve eğlenin. İkisinden biri ölürse, yalnız oynayabilirsiniz. Bu şekilde, sonuna kadar hayatta kalan takım veya oyuncu kazanan olacaktır.

Also read: Pubg mobile redeem code

TDM modu

Zaman bölmeli çoğullama (TDM), iletim hattının her bir ucundaki senkronize anahtarlar yoluyla bağımsız göstergeleri ortak bir sinyal izi üzerinden iletme ve alma tekniğidir; gelişim.

Bu modda 2 takım, bir takımda 4 oyuncu ve 2 takımda 8 oyuncu olacak. Oyun 4v4 dövüştür. TDM, klasik PUBG şarkı oyunu ve mekanikleriyle savaşa geri dönmek için tüm eğlence ve aksiyona sahip. Boost Gauge, TDM’de farklı şekilde çalışır ve puanları öldürerek ve yardım ederek tamamlar, 5 saniye sonra sağlığınızı hasar görmeden geri yükler. 10 dakika içinde en çok öldüren veya 40 öldürmede ilk dokunan takım raundu kazanır ve 2 raunt galibiyetle bir maç galibiyeti elde eder.

PUBG Mobile Battle, Kraliyet kategorisinde popülerlik listesinin başında yer aldı. Oyuncular bu başlıkta yoğun hayatta kalma maçları yaşıyor. Oyun ayrıca HD kalitesinde grafikler, nefes kesici dinamikler ve çeşitli oyun modları sunuyor. TDM (Team Death Match), oyuncular arasında popüler bir mod seçimidir. TDM Warehouse, PUBG mobile’ın en popüler modlarından biridir.

The holderness family networth

PUBG mobile deki en iyi silahtır

Saldırı Tüfekleri: Akam.
Saldırı Tüfekleri: M418.
Satgunalar: S12 a.
Satgunalar: S. 1896.
Keskin Nişancı Tüfekleri: Aom.
Keskin Nişancı Tüfekleri: Araba 98A.
Yumurtalar: Bu sefer 14 kez.
Yumurtalar: Seks.

Pubg mobile hile - Pubg mobile hile indir
Pubg mobile hile – Pubg mobile hile indir

Düşman seviye 3 askeri yelek ve miğfer giyiyorsa, onu üç saniye içinde öldürmek için nişan almalı ve bacaklarına ve kollarına ateş etmelisiniz. Bu silahın yüksek atış hızı, Micro UZI’yi en hızlı öldürme için en iyi silahlardan biri yapar. Micro UZI’nin çılgın bir ateş kenarı oranı var.

Kapalı:

Pubg mobile hile indir

PUBG‘nin Hindistan için yeniden markalanmış versiyonuna, Battlegrounds Mobile India anlamına gelen BGMI denir. BGMI için ön kayıt geçen ay başladı ve şimdi Battleground Mobile India APK’sını indirmek için ilk erişim yayınlandı. Orijinal olarak Google Play Store’da mevcuttur ve yalnızca 721 MB boyutundadır Bu sadece bir kurulum dosyası olduğundan, kurduktan sonra kullanıcıların oyundan kaynak paketini indirmeleri gerekir. Oyuncuların eşyalarından ve eski sürümlerinden eski ilerlemeyi aktarabilmeleri de şaşırtıcı bir haber.

Nasıl indirilir –

1.Android akıllı telefonunuzda Google Play Store’u ziyaret edin.

2. Arama çubuğuna gidin ve Battlegrounds Mobile India yazın.

3. Krafton Inc’in resmi oyun simgesine tıklayın.

4. Yükle’ye tıklayın.

5. Resmi sürüm telefonunuza indirilecektir.

2 thoughts on “Pubg mobile hile – Pubg mobile hile indir”

  1. Pingback: JXNhGmmt

Leave a Comment