pubg mobile sistem gereksinimleri

pubg mobile sistem gereksinimleri: PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile, Tencent Games’in bir departmanı olan LightSpeed & Quantum Studio tarafından geliştirilen ve Krafton tarafından lisanslanan, oynaması ücretsiz bir shooter battle royale çevrimiçi oyunudur. PUBG Corporation tarafından geliştirilen benzersiz PlayerUnknown’s Battlegrounds sporunun hücre modeli portudur.

WhatsApp Group Join Now
Telegram Group Join Now
Instagram Group Join Now
pubg mobile sistem gereksinimleri
pubg mobile sistem gereksinimleri

PUBG Corporation, tamamen Güney Kore, Seul merkezli web tabanlı bir eğlence geliştiricisidir. Çok oyunculu bir çevrimiçi battle royale sporu olan PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın (PUBG) arkasındaki şirkettir. Şirket, Koreli yayıncı Bluehole’un bir yan kuruluşudur.

PUBG yaratıcısı Brendan Greene, Amsterdam, Hollanda’da Playerunknown Productions adlı kişisel inşaat stüdyosunu başlatmak için Krafton’dan ayrıldığını duyurdu. KRAFTON yeni görevde azınlık hissesi alacak.

Pubg Mobile artık o kadar popüler ve ünlü ki, herkes Pubg oyunlarını duymuş durumda. Küçükten büyüğe herkes bu oyunu oynamayı sever. Bu çevrimiçi bir oyundur, oyunu bireysel veya grup halinde oynayabilirsiniz. Bir takımda en fazla 4 oyuncu bulunur. Arkadaşlarla birlikte oynamanın eğlencesi başka, yine sesli konuşmadan konuşabilirsiniz. Kendi evinizde 4 oyunu birlikte oynayın ve eğlenin.

pubg mobile sistem gereksinimleri
pubg mobile sistem gereksinimleri

Pubg Mobile, 100 oyuncuya sahip olacak, oynaması ücretsiz bir nişancı Battle Royale video oyunudur. Takım olarak oynuyorsanız, bir takımda en fazla 4 kişi olacaktır. Oyuna katılmadan önce istediğiniz kadar başvuru yapmanız, ardından dört kişi bir ekibe katıldıktan sonra oyuna başlamanız gerekiyor. Oyuna girdikten sonra önünüzde bir sigorta olacak, o sigorta tüm oyuncuları bir ada üzerinden uçuracak.

Read also: Free Fire Diamond Hack 99,999 [

Oyun, katılımcıların belirli bir alanla seçilen bir harita üzerinde paraşütle atlamasıyla başlar. Uçağın rotası maçın başında belirlenir ve her oyuncunun atlayacağı yer kişisel bir seçimdir. Uçak uçuşu bitirdiğinde ve tüm oyuncular haritaya atladığında, birkaç dakikada bir azalan güvenli bir bölge oluşturulur ve bunun dışında kalanlar yavaş yavaş HP kaybetmeye başlar. Güvenli yere zamanında varmazlarsa öleceklerdir.

Güvenli bölgenin etrafındaki alana mavi bölge denir. Bölgedeki herhangi bir azalma, hızlı HP kaybı anlamına gelir. Başlangıçta hiçbir ekipmanı yoktur. Bir sonraki oyun sırasında, silah, zırh, araç ve silahlar için ek ekipman bulabilecekleri tesisleri ve mahalleleri ararlar. Tüm bu unsurlar tüm haritanın yüzeyinde bulunur, ne kadar riskli yerler o kadar iyi ekipman bulunabilir. Ekipman zaten sakatlanan oyunculardan alınabilir.

Bölgedeki herhangi bir azalma veya kırmızı bölgenin oluşumu ve ayrıca bombardımanı her zaman önceden duyurulur ve oyuncuların ondan önce sığınmak için birkaç dakikası vardır. Uçak zaman zaman savaş alanının üzerinden uçar ve oyuncuların normal oyun sırasında bulamadığı tüfekleri ve diğer ekipmanları tutabilecek ekipmanların bulunduğu bir paket düşürür. Her maç yaklaşık 30 dakika sürer. Bu şekilde sonuna kadar savaşarak hayatta kalan kazanan olacaktır. Ekibinizin 4 üyesinden biri hayatta kalsa bile. İsteseniz bile bu oyunu bir veya iki kişi oynayabilir.

Pubg mobile solo Modu ve ikili modu

pubg mobile singles Son ayakta olmak için 99 oyuncuya karşı savaşın. Yeni bir oyuncuysanız, her şeyden önce aynı oyunda iyisiniz. Tek maç oynamak, oyunu öğrenmenin en iyi yollarından biridir. Oyuncular farklı oyun stillerini deneyebilir, silah kullanabilir ve kendi kararlarını verebilir. Artık tekli oyun gerçekten çok eğlenceli, oyuncuların ilerlemesiyle birlikte botlar gerçek oyuncularla yer değiştiriyor ve maçlar zorlu bir hal alıyor.

Pubg mobile solo Modu ve ikili modu
Pubg mobile solo Modu ve ikili modu

Solos. The vintage game mode. Complete free for all, kill everyone, be the closing one alive. Solo, a game mode where you spawn into the world by yourself and also you just rely on your own tactics and talent to push you to the tip and be the last player alive.

Aynı benim istediğim gibi oynayabilir, mutlu bir şekilde aşağı inebilirsiniz. Ancak düşmanlar kafanıza bir darbe ile sizi öldürebilir ve başka şansınız olmaz. Tekli mod, bir şekilde kadro modundan daha titiz ve yoğundur. Çift ve takım modunda, oyuncular oyundan çıktıklarında yeniden canlandırılabilir.

Read also: Free Fire 50000 Diamond hack free without human verification Free in 2022

ikili modu

Duos Bu oyun modu için başka bir kişiyle eşleşecek ve son hayatta kalmak için yarışacaksınız. İstediğiniz bir oyuncuyu ekleyebilirsiniz.Bu oyunda 100 oyuncu olacaktır. Ve her takımın 2 oyuncusu olacak.

Duo’da arkadaşımla oynayabilir ve eğlenebilir, sesli olarak da konuşabilirsiniz. İkili oyunlarda birlikte kalın veya biraz daha yakın olun, çünkü bir oyuncu vurulursa kurtarabilir. Birinin arkanıza göz kulak olmasını istiyorsanız, Duo modunda birisine sahip olacaksınız.

ikili modu - pubg mobile sistem gereksinimleri
ikili modu – pubg mobile sistem gereksinimleri

Yağmalarken, bir eşyayı yutarken veya sadece silahınızı yeniden doldururken siper alabileceksiniz. Ancak tek bir sorun var ve o da bağımsız olarak oynayamazsınız çünkü takım arkadaşınız size bağlı olacak, bu yüzden takım arkadaşınızı göz önünde bulundurarak karar vermeniz gerekiyor.Sonuna kadar bu şekilde oynayın ve kazanın.

Pubg TDM modu

TDM or crew deathmatch mode is a gameplay mode wherein avid gamers compete in groups of 5 avid gamers to kill everybody at the reverse crew. Every participant who is killed respawns on the map an unlimited collection of times.

Team Deathmatch, oyunun diğer modlarından çok farklı bir oynanışa sahiptir. En yakın ‘savaş’ modu. TDM modu, oyuncuların birinci şahıs veya üçüncü şahıs bakış açısıyla dört kişilik bir takıma katıldığı ve rakip takım üyeleriyle savaştığı hızlı tempolu bir maçtır. Karşı taraftan önce toplam 40 sayı atan takım maçı kazanır.

Battle Royale Modu ile TDM arasındaki diğer bir fark, oyuncuların birincil silahlarını, ikincil silahlarını ve aksesuarlarını takım tabanından seçebilmeleridir. Ayrıca oyuncular, daha önce aldıkları silahın takım üssünü otomatik olarak canlandırıyor ve ortaya çıktıktan birkaç saniye sonra vazgeçiyor.

Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var, oyuncular saldırıya uğramadığında otomatik olarak yeniden dolar ve yaralandığında siper almalarına ve sağlıklarını geri kazanmalarına olanak tanır.Bu mod çok çeşitli saldırı tüfekleri, keskin nişancı tüfekleri, pompalı tüfekler ve daha fazlasını sunar. Oyuncular ayrıca oyunlarına göre 4X Scope, Red Dot, Four Grip, Half Grip ve daha fazlası gibi bir dizi silah kombinasyonu arasından seçim yapma seçeneğine sahiptir.

Read also: Games Kharido Free Fire Diamonds Unlimited Topup for free

pubg mobile sistem gereksinimleri and pubg mobile pc sistem gereksinimleri

PUBG Mobile, tüm zamanların en çok oynanan oyunlarından biri haline gelerek Hindistan’ın spor ekosisteminde bir miras bıraktı. Google Play Store’da 100 milyondan fazla indirmeye sahip olup, genel halk arasındaki popülaritesini göstermektedir.

Herkes bu oyunu oynamak istiyor, ancak birçoğu cihazlarının çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyor. Oyunun PC gibi hem Android hem de iOS cihazlar için özel gereksinimleri vardır.

Battlegrounds Mobile Hindistan için Google Play Store açıklamasına göre, gerçekten yararlı araç gereksinimleri, “BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA gerçekten yararlı cihaz gereksinimleri: Android 5.1. 1 veya üstü ve en az 2 GB RAM bellek.”

Mediatek Helio p90, Qualcomm Snapdragon 845, Qualcomm Snapdragon 865 gibi PUBG cep telefonlarını çalıştırmak için en iyi 3 işlemci vardır.

4GB RAM, birçokları gibi oyun oynamak için harikadır, aksi takdirde oyunlar bu RAM özelliğiyle iyi çalışır. PC’yi oyun oynamaktan başka bir şey için kullanmayan sıradan ve hardcore oyuncular için 4 GB’lık yeterince hızlı RAM yeterli olacaktır.

pubg mobile sistem gereksinimleri
pubg mobile sistem gereksinimleri

PUBG Mobile İçin En İyi Telefon – Samsung Galaxy S21 Ultra. Oyun için 120hz yenileme şarjı, çarpıcı bir AMOLED ekran ve oyunu iyi idare etmesi gereken güçlü bir Snapdragon 888 işlemci içerir. Bunu Oyun güçlendirme aracına ekleyin ve oynarken büyük sorunlarla karşılaşacaksınız.

PUBG için minimum gereksinimler aşağıdaki gibidir:

  1. İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10.
  2. İşlemci: Intel i5-4430 / AMD FX-6300.
  3. Bellek: 8 GB RAM.
  4. GPU: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB.
  5. Doğrudan: 11.0.
  6. Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı.
  7. Depolama: 40 GB kullanılabilir alan.

Leave a Comment